-20 % na kozmetiku Annemarie Börlind s kódom: amb20sk

x

Cesta k zdravým vlasom

Zamýšľate sa často nad tým, akú kvalitu majú Vaše vlasy a riešite dilemu čo s nimi ďalej? Máte pocit, že sú suché, lámavé a úúúplne bez života. Keď čítate tieto riadky a odpovedali ste kladne na predchádzajúcu otázku, ste na správnom mieste. Rada by som Vám predstavila REŠTRUKČNÚ líniu Simply Zen od talianskeho výrobcu Z.one.

 

Svojou čistou eleganciou a zároveň bohatým zložením pripomína život sofistikovaných talianskych žien. Elegantný a zároveň štýlovoveľmi jednoduchý obal každého produktu ukrýva v sebeobrovskú regeneračnú silu a krásnu nevtieravú vôňu.

 


 

Najskôr si rozoberieme už vyššie spomínané zloženie. V skratke by som vyzdvihla zopár veľmi zaujímavých ingrediencií, ktoré sú zastúpené vo väčších množstvách v celej línii. 

 

 • Olivový a argánový olej - majú zvláčňujúcu funkciu, dodávajú vlasom výživu, hebkosť a uľahčujú rozčesávanie.

 

 • Ceramidy /ktoré presne, sa dočítate v každom popise výrobku/- sú molekuly nachádzajúce sa prirodzene vo vlasoch a ich funkciou je udržiavať vo vlasoch hydratáciu, zachovať jeho celistvosť a lesk.

 

 • Aloe vera - zabezpečuje udržanie pružnosti, zjemňuje pokožku a má silné regeneračné účinky.

 

 • Výťažky z čučoriedok - pôsobia proti radikálom a ako stimulačný antioxidant, ktorý zlepšuje prínos živín do kožných buniek a okysličuje pokožkové tkanivo

 

Každý produkt obsahuje ešte veľa iných, dôležitých látok, ktoré nájdete v individuálnom popise každého jedného produktu.

 

A teraz prejdime od teórie k praxi. Keď som prvý krát držala v ruke nové produkty reštrukčnej línie vedela som, že budú skvelé. So značkou Z.one robíme v kaderníctve už dlho a vždy sa tešíme na všetky novinky, ktoré uvádza na trh. A doteraz nás nikdy nesklamali. S radosťou sme ich skúšali vždy, keď sa našlo trošku času aj na naše vlasy. Sledujeme účinky a vymieňame si nové postrehy, čo mi veľmi pomáha pri odbornom poradenstve pre Vás. Postupne sa so skúsenosťami pridávali zákazníčky a môžem s istotou povedať, že táto línia zožala mimoriadny úspech z čoho sa naozaj veľmi teším. Týmito riadkami som sa v podstate chcela dostať k jednotlivým produktom a k spôsobu ich použitia. Rozhodla som sa zhrnúť všetky znalosti a postrehy, ktoré som pozbierala a predstaviť Vám ich jednoduchou ,,ľudskou rečou“. Tak poďme na to.

 

 

1. Simply Zen Restructure In Shampoo- Reštrukturačný šampón pre suché a zničené vlasy

 

 • Prvý dojem: Šampón zaujme najskôr pekným bielym obalom s jemnou ružovou aplikáciou, jeho bohaté zloženie a krásna vôňa Vás taktiež nenechajú lahostajnými.
 • Použitie: Konzistencia je hustá a má jemnú perleťovú farbu. Vlasy mi stačilo umyť jeden krát, šampónik je jemný a šetrný. Ideálne je nanášať ho do veľmi dobre namočených vlasov, aby pekne penil.
 • Pocity po umytí: Vlasy krásne voňajú a sú hebkejšie. Tie z Vás, čo nepoužívajú kondicionér budú určite spokojné.
 • Obsah: 250ml

 

2. Simply Zen Restructure In Intensive- Reštrukturačná maska pre suché a zničené vlasy

 

 • Prvý dojem: Obal je veľmi pekný tak ako pri šampóne. Po otvorení vrchnáčika je maska chránená plastovým viečkom na ktorom nájdete malú špachtličku. Tá je určená na hygienické vyberanie masky z téglika. Pôsobilo to na mňa veľmi čisto a pozitívne. Keď som sa dostala k obsahu téglika, potešila ma už známa vôňa a veľmi pekná, jemne perleťová farba masky. Priznám sa však, že najskôr sa mi zdalo byť masky málo a obávala som sa, že ju rýchlo miniem.
 • Použitie: Masku som naniesla na umyté a uterákom presušené vlasy. Špachtličkou som si vytiahla malé množstvo masky. Bola som prekvapená z jej hustoty, preto som jej naozaj nepotrebovala veľa a obavy z rýchleho minutia sa stratili. Votrela som ju dôkladne do vlasov a chvíľu premasírovala, aby sa dostala všade. Potom som ju veľmi dôkladne vypláchla.
 • Pocity po použití: Ihneď po zmytí masky som mala vlasy, jemné a hladké z čoho som sa naozaj tešila. Masku používam pri každom umytí. Iba keď sa chystám použiť fluidum ako zábal, masku vynechávam. Zákazníčky ju používajú aj ako zábal, ktorý si nechávajú pôsobiť 30min. Vtedy sú vlasy krásne a hladké, ako vyžehlené.
 • Obsah: 200ml a 500ml

 

3. Simply Zen Restructure In Deep Remedey - Reštrukčné fluidum pre suché a zničené vlasy

 

 • Prvý dojem: Fluidum má veľmi praktický obal s rozprašovačom, čo je jeho obrovské plus. Nedostane sa do jeho obsahu voda ani iné nečistoty. Prakticky sa nanáša na vlasy bez toho, aby ste si zašpinili ruky.
 • Použitie: Fluidum sa nanáša namiesto masky. Je to vyšší spôsob starostlivosti o vlasy. Nastriekate ho do celej dĺžky a rovnomerne prečešete. Necháte pôsobiť 5 až 25min a dôkladne opláchnete. Jeho konzistencia je tekutá. Po nanesení sa vo vlasoch mení na priesvitný obal, ktorý krásne obalí vlas.
 • Pocity po umytí: Vlasy boli krásne hladké a poddajné. Máte pocit, akoby ste boli v kaderníctve po regeneračnej kúre. Toto fluidum vrelo odporúčam. Od otvorenia vydrží 12 mesiacov, tak si ho môžete dopriať 1 až 2 krát v mesiaci ako luxusnú starostlivosť. :)
  Pri tomto produkte mali často zákazníčky dilemu, či si zaobstarať masku a či radšej fluidum. Ja mám masku ako bežnú starostlivosť, nechávam ju pôsobiť 2 až 3minúty. Fluidum používam ako starostlivosť navyše, počas víkendu /tak raz za mesiac/, keď mám čas a nechávam ho pôsobiť 30min. Zákazníčkam taktiež odporúčam túto kombináciu, najmä pokiaľ majú veľmi zničené a spálené vlasy. A je super aj pre predĺžené vlasy!!!
 • Obsah: 150ml

 

4. Simply Zen Restructure In Sublime oil- Zjemňujúci olej s okamžitým efektom

 

 • Prvý dojem: Olej je zabalený v elegantnej kartónovej krabičke, preto je vhodný aj ako darček. Flakón je sklenený s dávkovacou pumpičkou. Celý olejček pôsobí naozaj veľmi vkusne a luxusne.
 • Použitie: Stačí naniesť malé množstvo olejčeka do polosuchých vlasov a pokračovať v úprave. Ja si ho dávam aj na záver do končekov, či už mám vyžehlené alebo natočené vlasy. Nie je vo vlasoch ťažký, necháva ich dýchať.
 • Pocity po použití: Olejček je fantastický. Nezaťažuje absolútne vlasy, sú nadýchané aj po viacnásobnom nanesení. A nesmiem vynechať ani fakt, že aj olej vonia úplne božsky, v podstate ako celá línia.
 • Obsah: 100ml

 

Používanie línie RESTRUCTURE IN od Simply Zen je liekom pre vlasy. Je to láska na prvý pohľad a aj na druhý a tretí...
Dúfam, že sa mi podarilo Vám, svojimi postrehmi a skúsenosťami v tomto článku, pomôcť pri rozhodovaní a výbere tých správnych produktov pre suché a zničené vlasy. A samozrejme sa budem veľmi tešiť, keď budú Vaše vlasy zdravé a stanú sa dokonalou korunou krásy.

 

Vaša Lucia :)

 

MenuX

Pre skvalitnenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním stránky TENIFE.sk súhlasíte s používaním týchto súborov. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím