-20 % na kozmetiku Annemarie Börlind s kódom: amb20sk

x

Hairstyles inspirations

Ahojte 

 

Leto je už za rohom a s ním aj rôzne festivaly, kúpanie, grilovačky, záhradné oslavy a večierky a ja som sa rozhodla, že sa s vami podelím o tri moje obľúbené účesy, ktoré sa hodia na hociktorú z týchto príležitostí, sú celkom jednoduché a rýchle  K príprave týchto účesov som používala produkty značky Schwarzkopf, konkrétne z ich novej rady stylingových prípravkov Osis+.

 

Najskôr som si vlasy umyla a po umytí použila prvý produkt Schwarzkopf Osis Hairbody Prípravný sprej, ktorý si vždy nastriekam do vlhkých vlasov a tie potom dostanú väčší objem, lesknú sa, ľahšie rozčesávajú a pri ďalšej úprave neelektrizujú. Je to profesionálny prípravok, ktorý sa dá použiť aj pred strihaním vlasov.

 

A teraz už poďme k jednotlivým účesom 

 

1. Francúzske vrkoče

Prvý účes sú dva priberané francúzske vrkoče, ktoré nie je vôbec náročné urobiť, ale chce to trocha cviku. Na YouTube nájdete kopec videí s návodom ako na to  Účes sa podľa mňa super hodí do tohto horúceho počasia, keďže vám nikde nezavadzajú vlasy a nie je pod nimi teplo. Kľudne si ho môžete urobiť aj k vode, pretože aj keď sa namočí, vyzerá stále rovnako dobre (prípadne si môžete vrkoče zakrútiť a vypnúť, čo vyzerá tiež super).
Tu som použila Schwarzkopf Osis Thrill Vláknitú gumu, ktorú som naniesla do celých dĺžok vlasov a potom sa s nimi oveľa lepšie pracovalo. Aj keď nemám vlasy jednej dĺžky, nevyliezali mi z vrkočov a tie ostali pekne uhladené. Na zafixovanie som použila Schwarzkopf Osis Freeze Silný fixačný lak na vlasy a účes mi tak vydržal ešte ďalšie dva dni aj počas noci, až kým som ho nerozpustila.

2. Jednoduchý drdol

 

Ako druhý účes by som vám chcela ukázať extrémne jednoduchý, ale zároveň efektný účes na hocijakú, kľudne aj spoločenskú, príležitosť. Prípadne stačí pridať jemnú kvetinovú čelenku, ktorou účes oživíte a môžete tak ísť kľudne aj na festival
Účes som robila tak, že som si najskôr ku korienkom vlasov nastriekala Schwarzkopf Osis Refresh Dust Tvarujúci suchý šampón, ktorý vlasy oživí, zbaví ich prípadnej mastnoty a dodá účesu objem. Potom som z každej strany začala vlasy zakrúcať smerom von a postupne pridávať ďalšie a ďalšie. Na konci som ich spojila, zakrútila dohromady, pripla pinetkami a opäť zafixovala lakom na vlasy.

 

3. Jemné vlny

Posledný účes je asi najjednoduchší a potrebujete k nemu aj kulmu na vlasy. Najskôr som si na vlasy naniesla Schwarzkopf Osis Curl Honey Krém na vlny a vyčesala si ich do vysokého konského chvosta. Potom som ich takto začala kulmou natáčať. Je to jednoduchšie a rýchlejšie ako natáčať celé vlasy a keď sa vlasy rozpustia vyzerá to tiež veľmi pekne. Vlny sú vďaka krému krajšie, viac definované, lesklé a dlhšie vydržia.

Tento účes môžete nosiť v lete von, na večierok, či párty a ak si vlasy rozpustíte a pridáte čelenku s kvetmi, vyzerá to takisto veľmi pekne. 

Všetky prípravky, ktoré som použila a takisto aj ozdobnú gumičku do vlasov, nájdete TU

 

Diana & Dominika Beryla.eu  Posted in: Beauty, Diana, Photos, Reviews, Tutorials

 

MenuX

Pre skvalitnenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním stránky TENIFE.sk súhlasíte s používaním týchto súborov. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím