-20 % na kozmetiku Annemarie Börlind s kódom: amb20sk

x

Smooth Hair Routine

Ahojte

Dnes by som vám chcela ukázať, čo robím preto aby som docielila hladké, rovné vlasy, ktoré nevyzerajú vysušene a zničene.

Ako som už viackrát písala, moje vlasy sú prirodzene vlnité, pôsobia sucho aj na pohľad, aj na dotyk. To je aj dôvod prečo si ich takmer stále žehlím alebo natáčam. Boli časy, keď som si vlasy zvykla umývať a žehliť každý deň. To ma však po čase omrzelo a tak som umývanie obmedzila na každý druhý deň.

Posledný rok, najmä v lete, som lenivá si vlasy neustále upravovať, preto som väčšinou volila drdol, ktorý nepotreboval takmer žiadnu úpravu. Taktiež mi tento účes vyhovoval z toho dôvodu,že mi vlasy nezavadzali,nebolo mi pod nimi teplo a ráno som si mohla dlhšie pospať,keďže som nepotrebovala toľko času na styling. Teraz už však máme jeseň, ja chodím opäť do školy a preto som znova začala so žehlením a natáčaním.Keďže viem, že vysoké teploty ničia vlasy, snažím sa na ne aplikovať niekoľko produktov,ktoré ich ochránia a zároveň im dodajú“šťavu”.Mám niekoľko obľúbencov,ktorých striedam a už si bez nich úpravu vlasov neviem ani predstaviť

Ako prvý by som vám rada predstavila šampón, ktorý som mala nedávno možnosť odskúšať a naozaj som si ho veľmi obľúbila. Odkedy som ho prvý krát použila, žiadny iný šampón nepotrebujem. Je to šampón od mojej obľúbenej vlasovej kozmetiky CHI, s názvom Royal Real Straight – uhladzujúci šampón. Tento šampón je určený na uhladenie vlasov a preto je pre mňa skvelou voľbou, keďže moje vlasy zvyknú elektrizovať a naozaj je pre mňa problém nejako ich skrotiť.

Ďalším produktom, bez ktorého si umývanie vlasov neviem predstaviť, je kondicionér alebo balzam na vlasy. Už som vyskúšala veľmi veľa značiek, no najviac mi opäť vyhovuje značka CHI a jej Keratin Conditioner. Veľkou výhodou je, že stačí aplikovať naozaj veľmi malé množstvo a vaše vlasy ostanú krásne vyhladené a ľahko rozčesateľné.

Ak mám v pláne vlasy si vyžehliť alebo vytvoriť len jemné vlnky, na ešte mokré vlasy aplikujem krém alebo kondicionér na lesk a uhladenie. Keďže som sa nevedela rozhodnúť, ktorý z dvoch mojich favoritov vám ukázať, rozhodla som sa, že vám ukážem oba. Jedným z nich je vyhladzujúci krém od značky Kardashian Beauty Blow Dry Cream – vyhladzjúci hydratačný krém a druhým kondicionér od značky CHI – Royal Intense Moisture – intenzívny kondicionér. Oba tieto produkty majú približne rovnaké účinky, keďže aj produkty značky Kardashian Beauty sú vytvorené v spolupráci so značkou CHI. Ak by som sa musela rozhodnúť pre iba jeden z nich, vybrala by som si asi práve značku Kardashian Beauty, keďže mi viac vyhovuje vôňa a aj textúra tohto produktu. Čo sa týka značky CHI, mám taký pocit, že po tomto kondicionéry mám vlasy mierne utužené a trošku zložitejšie sa mi s nimi ďalej pracuje, ale ak máte vlasy prirodzene rovné a len ich potrebujete uhladiť a dodať im lesk, tento produkt pre vás bude určite výborný 

(Oba produkty môžete aplikovať aj do suchých, aj do mokrých vlasov, no ja preferujem skôr aplikáciu do čerstvo umytých, mokrých vlasov.)

Niektorí z vás si možno myslia, že po nanesení toľkých prípravkov musia byť vlasy mastné alebo nejaké “ucapnuté”, no vôbec to tak nie je. Jedná sa o veľmi kvalitné výrobky, ktoré vaše vlasy nezaťažia, ale zato výsledky spozorujete okamžite. A ako teda vyzerá celkový styling na mojich vlasoch?

Ak máte aj vy problém s neskrotnými vlasmi, určite vyskúšajte vyššie spomenuté produkty a garantujem vám, že neoľutujete

Diana & Dominika Beryla.eu

MenuX

Pre skvalitnenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním stránky TENIFE.sk súhlasíte s používaním týchto súborov. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím