-20 % na kozmetiku Annemarie Börlind s kódom: amb20sk

x

Tangle Teezer Elite Pink Lilac Pastelovo ružový

Tangle Teezer HK232 5060173378448
Výrobca:Tangle Teezer
Kód:HK232
Dostupnosť:
na sklade
Nakúpte za 59,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.

Tangle Teezer, profesionálna kefa, funguje ako žiadna iná kefa alebo hrebeň. Jej štetiny sú špeciálne rozvrhnuté a majú ojedinelú schopnosť ohnúť sa nad zamotaným miestom. Použitie je rýchle a jednoduché a tak je česanie naozaj príjemné, pretože konečne vaše vlasy zostávajú tam, kde majú byť. Konečne sa do svojich vlasov môžete zamilovať.

Pevnejšie, zdravšie a žiarivejšie vlasy môžu byť vaše, keď sa zbavíte vlasových zlozvykov. Všetky tie roky ťahania a trhania zamotaných uzlov z vlasov zlými kefami spôsobilo nezvratné zmeny vo vlasovej kutikule - bez toho ste o tom vedeli. Prirodzená obranyschopnosť vlasov je tak poškodená a preto sú viac náchylné k ďalšiemu poškodeniu, sú krehkejšie a tým pádom tiež stráca prirodzený tvar a objem. Lesk a žiarivosť sa vytratí a vlasy zostanú unavené a mdlé.

Vaša budúcnosť so zdravo vyzerajúcimi vlasy začína práve teraz. Vaše vlasy sa môžu stať skutočnou korunou krásy jednoduchým krokom - a to používaním Tangle Teezeru, profesionálneho kefy, zakaždým, keď si umývate vlasy. Tento jednoduchý krok zaručí koniec kolotoče zničených vlasov - množstvo vlasov v kefe po česaní Vám toho bude dôkazom.
Počas pravidelného používania sami uvidíte a ucítite zmenu. Prirodzená pevnosť, tvar a lesk sa vráti. Tangle Teezer sľubuje napravenie aj tých najzarytejších vlasových zločincov a pomáha im na ceste k náprave - a to bezbolestne. Stačí, keď viete ako na to.

MenuX

Pre skvalitnenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním stránky TENIFE.sk súhlasíte s používaním týchto súborov. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím