Brazil Keratin Gold Set

Brazil Keratin BRK033 8595615788129
Výrobca:Brazil Keratin
Kód:BRK033
Dostupnosť:
nie je na sklade


Produkt se již neprodává.

  • 0/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Brazil Keratin Gold Set

Brazil Keratin GOLD Šampón s keratínom pre poškodené vlasy 300ml
Exkluzívna rada BK® so zlatom a keratínom predstavuje nadštandardnú starostlivosť v oblasti vlasovej kozmetiky. Šampón dodáva vlasom sviežosť, zdravie a obnovuje ich prirodzený lesk. Tento veľmi jemný výdatný šampón pre očistenie vlasu s keratínom a prídavkom zlata s excelentným regeneračným efektom pre poškodené vlasy. Vaše vlasy budú žiariť čistotou a leskom. Použitie: Na mokré vlasy naneste potrebné množstvo šampónu a dôkladne ich umyte. Následne opláchnite teplou vodou.
 
Brazil Keratin GOLD Kondicionér s keratínom pre poškodené vlasy 300ml
Exkluzívna rada BK® so zlatom a keratinom predstavuje nadštandardnú starostlivosť v oblasti vlasovej kozmetiky. Dodáva vlasom sviežosť, zdravie a zároveň obnovuje ich prirodzený lesk. Keratinový regeneračný kondicionér na vlasy s prídavkom zlata, s excelentným regeneračným efektom pre poškodené vlasy. Vaše vlasy budú žiariť zdravým leskom. Použitie: Na mokré vlasy naneste potrebné množstvo kondicionéru, dôkladne krém do vlasu zapracujte. Nechajte 2 minúty pôsobiť, následne opláchnite teplou vodou a vysušte.
 
Brazil Keratin Gold Elixir 100ml
Zmes prírodných olejov, ktoré sa výrazne podielajú na regenerácii poškodených a suchých vlasov. Použitie: Do suchých alebo vlhkých vlasov votrite pár kvapiek Gold Elixíru. Neoplachujte.

MenuX

Pre skvalitnenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním stránky TENIFE.sk súhlasíte s používaním týchto súborov. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím