-20 % na kozmetiku Annemarie Börlind s kódom: amb20sk

x

Domáce hĺbkové ošetrenie vlasov s Biolage

                       
 
Aj keď si myslíte, že sa dobre staráte o svoje vlasy, môžete prísť do bodu, kedy si uvedomíte, že potrebujete niečo navyše...

Možno sú vaše vlasy suchšie ako obvykle, možno vykazujú známky silného poškodenia alebo sa z nich ich farba vymýva oveľa rýchlejšie, ako by ste chceli. Našťastie je tu pripravená záchranná stratégia a to hĺbková regeneračná kúra s Biolage.

 „Boj je skutočný,“ vyhlasuje umelecký riaditeľ Matrix Dilek Onur-Taylor. „Stále viac ľudí trpí rozsiahlymi poškodeniami, ktoré je možné zvrátiť iba pomocou hĺbkových úprav. Biolage Deep Treatment Packs obsahujú najvyššiu koncentráciu starostlivých zložiek pre zdravšie sa cítiace vlasy pri každom použití. 

 


Poškodenie vlasov nie je pekné a všetci predsa chceme zdravé vlasy.

 

Vaše obľúbené šaty už nenosíte, ak sú vyblednuté alebo roztrhané. To isté platí pre vaše vlasy. Ak sú vlasy veľmi poškodené a suché, účes stratí svoje čaro a už nebude vyzerať ako by mal. Hĺbková regenerácia vyplní vaše vlasy koncentrovaným množstvom zdravých prísad starostlivosti, ktoré sú vybrané pre konkrétne trápenie vlasov - či už sú suché, krehké, vyblednuté atď.

 

Vlasy cítia teplo.

 

Zbožňujete plážové vlny a volne poletujúce kučery, či nádherne hladké rovné vlasy a neviete sa vzdať žehličky, kulmy či sušiča vlasov? Teplo z týchto ,,skvelých pomocníkov" si však na vašich vlasoch vyberá daň. Vysoké teploty degradujú vonkajšiu vrstvu kutikuly každého vlasového prameňa, čo spôsobuje, že pramene zoslabnú a nie sú schopné udržať životu potrebnú vlhkosť. Hĺbkové ošetrenie BIOLAGE HYDRASOURCE Pack obnoví tieto poškodené kutikuly a doplní chýbajúcu vlhkosť. Vaše vlasy budú vyzerať okamžite lesklejšie a zdravšie. Masku odporúčame použiť raz týždenne. A samozrejme odporúčame trošku menej kulmovať a žehliť vlasy pokiaľ je to čo i len trošku možné...

 

Farbenie vlasov

 

Ako veľmi sa tešíme z krásnych nových vlasov čerstvo po farbení a meniť farbu by sme vedeli aj každý mesiac... V súčasnosti máme v ponuke pestrú paletu farieb. Od jemného vzhľadu svetlých blond tónov, cez rozsiahlu škálu možností tajomnej hnedej, až po koketnú zábavu v módnych farbách, ako sú ryšavé, ružové alebo fialové vlasy.

Ale aj tie najzdravšie receptúry na farbu vlasov menia pôvodnú, zdravú štruktúru vlasov. Pokiaľ si vlasy farbíte veľmi často ste chytení v začarovanom cykle - čím viac si farbíte vlasy, tým ťažšie je udržiavať ich po čase lesklé a žiarivé so sýtou farbou... čo vedie k častejšiemu farbeniu vlasov... a tak fungujete stále dokola. Tento kolotoč môžete výrazne obmädziť hĺbkovým ošetrením. Napríklad s Biolage ColorLast Deep Treatment Pack, ktorý pomôže vašim farbeným vlasom udržať vlhkosť a posilní vlasové folikuly pre lesklé a žiarivé výsledky.

 

                                         

 

Pre každý typ vlasu sa nájde správne ošetrenie.

 

Máte poškodené no zároveň jemné vlasy? Objevte ľahké masky na ošetrenie vlasov, ktoré budujú a posilňujú ich štruktúru, takže jemné vlasy skutočne vyzerajú plnšie. Môžete napríklad siahnuť po Biolage HydraSource Deep Treatment Pack Hĺbková starostlivosť o suché vlasy, ktorá hydratuje aj jemné vlasy bez nadmerného zaťaženia.

Už vás nebaví krotiť kučeravé vlasy? Vyskúšajte Biolage SmoothProof Deep Treatment Pack Hĺbkovú starostlivosť o krepovité vlasy. Vegánska receptúra a vysokokoncentrované zložky v rastlinných zmäkčovadlách zaručia, že vlasy pri pravidelnom používaní zostávajú makšie, ľahšie ovládateľné a vyzerajú zdravšie. Maska obsahuje aloe a spirulinu. 

Máte pocit, že sú vaše vlasy také smädné, že nemôžu získať dostatok vlhkosti? Zvyšujte hydratáciu suchých vlasov s Biolage HydraSource Deep Treatment Pack Hĺbkovou starostlivosťou o suché vlasy, čo je jedinečná receptúra ​​obsahujúca extrakt z aloe a spirulíny, ktorý je známy pre spevnenie vlasov a dodáva mu lesklý lesk. 


 
Nezabúdajme na ošetrenie pokožky hlavy.


Zdravá vlasová pokožka je základ pre zdravý rast vlasov bez lupín, nadbytočnej mastnoty i nadmerného padania. Doprajte jej preto masáž počas umývania vlasov. Dôkladne krúživými pohybmi a jemným tlakom prechádzajte po pokožke a vlasových cibulkách. Vaše vlasy sa Vám odvďačia objemom, sviežosťou, rýchlejším rastom a najmä zdravím. Pre dokonalý relax a očistu pokožky môžete vyskúšať BIOLAGE Full Density Shampoo obnovujúci šampón pre jemné vlasy, ktorý obsahuje zinok a biotin.

 

Regenerácia v „individuálnych dávkach“

 
Regenerácie sa stávajú nielen efektívnejšími a účinnejšími, ale aj spôsob, akým sa používajú,sa posúva dopredu. Napríklad balíčky na ošetrenie Biolage sú dodávané v ľahkom, jednoducho stlačiteľnom a opakovane uzatvárateľnom obale, ktorý slúži až na viac ošetrení. Balenie bez bez hrubého obalu je o 77% ľahšie ako nádoba rovnakej veľkosti. Získate viac za svoje peniaze a váš produkt zaberá menej miesta a je z neho menej odpadu.

 

Čas pre seba

Ošetrenia nie sú dôležité len pre vaše vlasy a pokožku hlavy - môžu tiež upokojiť dušu. Nájdite si pár minút len pre seba, urobte si regeneračný zábal, k tomu horúci kupeľ či kávička pri obľúbenom seráli a doprajte si tak potrebný relax pre vlasy, telo i dušu. 

 

Zdroj: Matrix.com

 

MenuX

Pre skvalitnenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním stránky TENIFE.sk súhlasíte s používaním týchto súborov. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím