-20 % na kozmetiku Annemarie Börlind s kódom: amb20sk

x

Požívate fén, žehličku či kulmu príliš často?

Máme pre Vás tip, ako vlasy správne chrániť pred účinkami tepla a udržať ich zdravé. Americká vlasová kozmetika CHI ponúka špeciálne upravenú líniu Iron Guard, ktorá je určená práve pre vlasy vystavené častému pôsobeniu tepla...

 

 

V čom je systém 44 IRON GUARD iný a ako funguje?

 

Komplexný unikátny systém línie CHI 44 IRON GUARD je navrhnutý tak, aby radikálne znížil poškodenie vlasov počas pôsobenia tepla z fúkania, žehlenia, kulmovania a aj pred UV žiarením. Už od umývania až po konečný styling sa na povrchu vlasu vytvára ochranný filter, ktorý obalí vlas po celej jeho dĺžke, čím ho chráni pred vplyvom vonkajšieho prostredia.

 

Aké dôležité látky produkty obsahujú?

 

Najsilnejšie zastúpenie majú proteíny, keratín a hodváb. Ďalej je zloženie obohatené o Panthenol, olej z jojoby a olív, vitamíny A a E. Všetky tieto zložky spolu podporujú pevnosť vlasu a umožňujú tak chrániť jeho kutikulu /povrch/, ktorá je zložená z tenkých pružných šupiniek. Tie majú tendenciu sa pri nesprávnej starostlivosti otvárať, čo spôsobuje krepatenie a lámanie vlasu. Bohaté zloženie pomáha vytvoriť ochrannú vrstvu na povrchu vlasu, čím ho chráni a zabraňuje jeho poškodeniu.

 

Pre aké vlasy je línia vhodná?

 

Tieto produkty sú vhodné pre všetky typy vlasov, ktoré sú často vystavené vplyvom tepla ako je fúkanie, kulmovanie či žehlenie. Môžu sa používať každý deň.

 

Ako správne produkty používať?

 

1. Šampón CHI 44 Iron Guard Thermal Protecting s termo ochranou 355ml 

Správna starostlivosť začína už prvým krokom, teda pri umývaní vlasov. Potrebné množstvo šampónu nanesieme na mokré vlasy a dôkladne vmasírujeme. Snažte sa pri šampónovaní dostať bruškami prstov až ku korienkom vlasov a dôkladne, krúživými pohybmi očistiť pokožku hlavy. Toto je veľmi podstatný krok pri umývaní hlavy a predsa ho mnohí z nás podceňujú... . Šampón poriadne vypláchnite nie príliš teplou vodou. Umývajte dovtedy, kým nevypláchnete všetku penu. Šampónovaniu venujte najväčšiu pozornosť, pretože pokiaľ si dobre neumyjete a nevypláchnete vlasy už pri šampónovaní, môže sa stať, že vlasy zostanú ťažké a budete mať pocit, že sa rýchlo mastia a nedržia tvar. Pokračujeme druhým krokom, ktorým je kondicionér.

 

 

 

 

 

2. Kondicionér CHI 44 Iron Guard Thermal Protecting s termo ochranou 355ml

 

Kondicionér vytvára na povrchu vlasu potrebný povlak, ktorý chráni vlasy a zabraňuje vplyvom vonkajšieho prostredia narušiť ich štruktúru. Preto je veľmi potrebný pre zdravie vlasu a je dobré nevynechávať ho vo Vašej bežnej starostlivosti. Dôležité je nájsť si ten správny, ktorý nezaťaží Váš typ vlasu. Kondicionér Thermal je vhodný pre všetky typy vlasov, ktoré sú často namáhané teplom. Nanášajte ho v malom množstve, nechajte 1 až 5 minút pôsobiť a opäť dôkladne vypláchnite, aby z neho na vlasoch zostalo čo najmenej. Teraz vlasy zabaľte do uteráka alebo turbanu a nechajte vsiaknuť prebytočnú vodu. 

 

 

 

 

3. Sprej pod žehličku CHI Iron Guard 237ml

 

Sprej sa používa do polosuchých alebo suchých vlasov. Pri úprave vlasov fénom /s kefou alebo pri nátačkach/, nastriekajte potrebné množstvo spreju do mierne presušených vlasov a pokračujte vo fúkaní. Pri žehlení a kulmovaní nastriekajte sprej na suché vlasy po celej ich dĺžke a až potom pracujte s tepelnými nástrojmi. Sprej má tekutú konzistenciu a veľmi jemné tuženie, vlasy majú po ňom prirodzený pohyb a tvar. Nezaťažuje ich. Vhodný pre bežný denný styling.

 

 

 

 

 

4. Termo- ochranný sprej Style & Stay CHI 44 Iron Guard 284g

 

Sprej je jedinečný v jeho zložení. Je spojením ochranného spreja pod žehličku a zároveň tvarujúceho spreja /laku/. Nanáša sa do 90% presušených vlasov tesne pred fúkaním, alebo do úplne suchých vlasov tesne pred natáčaním a žehlením. Sprej je tužiaci, vlasy po jeho aplikácii dlho držia tvar. Ideálne je používať ho pri tvarovaní účesov, ktoré chcete, aby dlho vydržali... /napr. večerné, svadobné, spoločenské.../

 

 

 

 

 

 

Produkty z línie na seba nadväzujú a preto Vám uľahčujú rozhodovanie, ktorý z nich si vybrať. V našom eshope Všetko pre vlasy sme pre Vás vytvorili CHI Iron Guard sety, ktoré obsiahnu kompletnú starostlivosť a dokonca môžte aj čo to ušetriť.  :)     

 

PS: V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať emailom, telefonicky na fb. Rada pomôžem nájsť vhodné produkty práve pre Váš typ vlasu.                                                                                    

MenuX

Pre skvalitnenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním stránky TENIFE.sk súhlasíte s používaním týchto súborov. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím