-20 % na kozmetiku Annemarie Börlind s kódom: amb20sk

x

Regeneračný vlasový rituál s kozmetikou Mon Platin

Naše vlasy dostávajú ,,zabrať“ v každom ročnom období. Preto je potrebná správna a vyvážená starostlivosť, prispôsobená aktuálnemu ročnému obdobiu.
Jedno je však isté, bez ohľadu na ročné obdobie, je potrebné mať ,,pevný základ“ na ktorom staviate. To znamená mať pár obľúbených produktov, ktoré sú účinné a môžu sa používať v každom ročnom období.


Izraelská kozmetika s čiernym kaviárom Mon Platin ponúka pestrú paletu produktov, ktoré sú určené pre rôzne typy vlasov, vybrať si preto môže každý.

               

 

My Vám predstavíme šesť najpredávanejších produktov, ktoré sú vhodné v podstate pre všetky druhy vlasov, v prípade potreby si môžete zmeniť šampón alebo druh olejčeka či krému. Kondicionér a masku nevylučujte, sú nosnou časťou rebríčku najúčinnejších a najpoužívanejších produktov.

 

1. Mon Platin Total Repair Ozdravujúci šampón na suché a farbené vlasy
Šampón je vhodný pre normálne, suché, kučeravé a farbené vlasy. Nezaťažuje ich, preto sa ho nemusíte báť ani v prípade jemnejších vlasov. Pokiaľ máte vlásky veľmi jemné siahnite skôr po šampóne Volumizer Šampón na objem pre jemné a krehké vlasy a na vlasy so sklonom k mastneniu použite šampón Total Balance.
Pri použití šampónov upozorňujeme na veľmi dôležitú vec a to, aby sa nanášal do mokrých vlasov, dôkladne premasíroval a ešte dôkladnejšie vyumýval vodou. Pokiaľ nie je šampón poriadne napenený a vyzmývaný, vlasy zostanú ťažké, zlepené a vy budete mať pocit, že sú mastné a zle umyté!

 

 

2. Mon Platin Total Reviving Obnovujúci kondicionér na vlasy
Kondicionér je výborný pre uzatvorenie vlasov, aby ste predišli ich poškodeniu. Keďže oproti maske je jemnejší, nakoľko jeho zloženie je viac na vodnej báze, je vhodný úplne pre všetky typy vlasov. Pri jeho použití taktiež platí, aby sa z vlasov dôkladne vymyl. Nenanášajte kondicionér na pokožku hlavy, aby ste predišli ich zamastneniu!

 

 

3. Mon Platin Maska na vlasy s čiernym kaviárom
Maska sa používa vždy podľa potreby. Pokiaľ máte príliš poškodené vlasy je dobré ju používať pri každom umývaní namiesto kondicionéru, nakoľko je hustejšia a silnejšia. Ak sú vaše vlasy menej poškodené, používajte masku raz týždenne, taktiež namiesto kondicionéru. Nechajte ju pôsobiť min. 5 minút a dôkladne vyzmývajte. Pre silnejší regeneračný účinok, môžete masku použiť ako zábal, naniesť na vlasy, zakryť jednorazovou čiapkou (poprípade sáčikom) a zabaliť do turbanu (uteráku). Nechajte pôsobiť aj 30min a taktiež veľmi dôkladne vypláchnite.

 

4. Mon Platin Multifunkčný krém na vlasy 12v1
Bezoplachové ošetrenia slúžia na doplnenie ochrany vlasov pred vplyvmi vonkajšieho prostredia, chránia pred teplom zo žehličiek a kuliem. Ošetrenie 12v1 je naozaj mutifunkčné. Okrem už spomínaných hlavných ochranných funkcií, je výborné pri rozčesávaní vlasov, redukuje elektrizovanie, uhladzuje povrch vlasov. Krém sa odporúča používať po umývaní vlasov. Ideálne je votrieť potrebné množstvo do uterákom presušených vlasov, rovnomerne prečesať kefou vhodnou na mokré vlasy (napr. Dtangler alebo kefy Mon Platin) a môžete pokračovať v úprave. Krém môžete používať aj každý deň vždy podľa potreby pred žehlením, či kulmovaním, ale v malom množstve, aby ste vlasy nezaťažili. Neodporúčame však používať opätovne krém, žehličky a kulmy po použití laku na vlasy a iných stylingových produktov, nakoľko dochádza k lámaniu a krepateniu vlasov!

 

 

5. Mon Platin Orientálny olej
Olejček je úžastná pomôcka pre dosiahnutie hladkého a zdravšieho vzhľadu vlasov. Najmä končekov. Odporúčame ho používať vždy po úprave vlasov ako finálne zcelenie. Stačí naniesť malinké množstvo do končekov, poprípade do celých dolných dĺžok. S olejčekom pracujte opatrne, aby ste vlasy zbytočne nezaťažili. V prípade veľmi poškodených vlasov môžete olej používať aj do polosuchých vlasov. Pokiaľ si vlasy žehlíte, či kulmujete olejček miešajte spolu s ošetrením proti teplu (12v1, Termo Builder...), nakoľko olej neposkytuje komplexnú ochranu pred tepelným zdrojom.

 

 

6. Mon Platin Lak na vlasy Classic
Konečná fixácia účesu. Laku nanášajte primerané množstvo a minimálne z 20cm vzdialenosti, aby sa nevytváral na vlasoch suchý povlak a aby sa nelepili.

 

 

Z tejto super výbavičky sa potešia vaše vlásky a odvďačia sa vám zdravím a krásou.

 

 


Mon Platin Total Reviving Obnovujúci kondicionér na vlasy
  • ODPORÚČAME
od 13,99 €
Mon Platin Maska na vlasy s čiernym kaviárom
  • ODPORÚČAME
od 12,99 €

MenuX

Pre skvalitnenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním stránky TENIFE.sk súhlasíte s používaním týchto súborov. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím