Dtangler Mini Purple

Dtangler DTG030
Výrobca:Dtangler
Kód:DTG030
Dostupnosť:
na sklade
3,99 €
vrátane 20 % DPH
  • 0/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nakúpte za 59,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.

Odteraz bude pre deti česanie vláskov zábava, preto kefa DTANGLER rozhodne nesmie chýbať vo vašej kúpeľni. Pri česaní deti nepocítia ťahanie, či nebodaj trhanie vláskov čo platí ako pre suché, tak i pre mokré vlasy. Špeciálne rozvrhnuté štetiny umožňujú ľahké a rýchle rozčesávanie, štetinky zároveň jemne presamírujú pokožku hlavy, čím stimulujú vlasové vačky a podporujú zdravý rast vlasov. 

Prestaňte sa trápiť zamotanými vlasmi, rozčesávacia kefa Dtangler si s nimi hravo poradí! Rozčesávanie tak bude pohodlnejšie a jednoduchšie.

Technológia: Štetiny kefy Dtangler sú špeciálne rozvrhnuté a majú jedinečnú schopnosť ohnúť sa nad zacuchaným miestom. Vzhľadom k tomu, že sú blízko pri sebe, pomáhajú uhládzať vonkajšiu vrstvu vlasovej kutikuly. Výsledkom sú zdravé vlasy s oslnivým leskom.

VÝHODY: Počas chvíľky jemne a bez námahy rozčeše aj tie najzamotanejšie vlasy, - hladko skrotí všetky vlasy pred, počas aj po fúkania, - skvele padne do každej ruky - má praktickú rukoväť, - možno použiť na mokré i suché vlasy, - vhodný pre všetky typy a dĺžky vlasov - aj pre predĺžované vlasy, - ideálny pre rozčesanie detských vlasov, - zabraňuje lámaniu a štiepenie vlasov, - obnovuje prirodzenú pevnosť a lesk vlasov.

VEĽKOSŤ: dĺžka 14,5 cm, šírka 5,5 cm, výška 2,5 cm 

 

MenuX

Pre skvalitnenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním stránky TENIFE.sk súhlasíte s používaním týchto súborov. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím