-20 % na kozmetiku Annemarie Börlind s kódom: amb20sk

x

Milva Akciový Balíček

  • AKCIA
  • Zľava 7%
Milva MLV046
Výrobca:Milva
Kód:MLV046
Dostupnosť:
na sklade
16,00 €
15,00 €
vrátane 20 % DPH
Nakúpte za 59,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.

Milva Akciový Balíček

Set obsahuje:

Milva Chinín Big Šampón proti vypadávaniu vlasov 500ml

Milva chinínový šampón je efektívny kozmetický prípravok na základe účinku chinínu ako účinna látka. Rýchlo preniká do vlasovej pokožky, urýchľuje mikrocirkuláciu, spevňuje vlasové folikuly, stimuluje rast zdravých a silných vlasov. Znižuje alebo úplne zastavuje vypadávanie vlasov. Pravidelná starostlivosť o vlasy chinínom výrazne zlepšuje celkový stav vlasov. Robí ich elastickými a zdravými. Použitie: Naneste 8 - 10 ml šampónu na mokré vlasy. Vtrite penu a dôkladne opláchnite vodou.

Milva Chinínová voda Forte s rozprašovačom 200ml

Obsahuje o 30% viac naturálneho chininu. Optimálne množstvo chinínu, ktoré obsahuje Milva chinínova voda preniká rýchlo do pokožky hlavy. Stimuluje krvný obeh, spevňuje vlasové folikuly, stimuluje rast zdravých a silných vlasov. Znižuje alebo úplne zastavuje stratu vlasov. Chinín je vhodný pre prechodnom vypadávaní vlasov, pri vypadávaní vlasov na základe stresu. pre poškodené a zničené vlasy. Použitie: Po umytí sa vtiera do pokožky vlasov. Bez oplachovania.

Milva Chinín Forte Šampón proti vypadávaniu vlasov 200ml

Šampón CHINÍN FORTE 200ml s o 40% vyšším obsahom chinínu! Vysoký obsah chinínu v šampóne ho robí efektívnym prípravkom proti vypadávaniu vlasov. Celkový stav vlasov sa rýchlo zlepší, zrýchli sa ich rast. Vlasy sú vyživené, zdravé, elastické. Vypadávanie sa zníži alebo úplne prestane. Použitie: Naneste 8-10ml šampónu na mokré vlasy. Vtrite na penu a dôkladne opláchnite vodou.

MenuX

Pre skvalitnenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním stránky TENIFE.sk súhlasíte s používaním týchto súborov. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím