Milva PEELING Sprchový gél 300ml
| Výrobca: | Milva |
| Kód: | MLV065 |
Doprajte svojej pokožke sviežosť a hebkosť s Milva sprchovým peelingovým gélom obohateným o biely íl, ktorý jemne, no účinne odstraňuje odumreté bunky, čistí póry do hĺbky a zlepšuje mikrocirkuláciu pokožky. Vďaka prírodnému ílu je pokožka po použití dokonale čistá, hydratovaná a zamatovo hladká.
Tento sprchový gél zároveň reguluje tvorbu mazu, čím zabraňuje nadmernej mastnote a pomáha udržiavať rovnováhu pokožky. Pravidelné používanie prináša dlhodobý pocit čistoty, sviežosti a jemnosti.
Jeho neodolateľná kvetinovo-ovocná vôňa kombinuje tóny manga, papáje, talianskej broskyne, šťavnatej hrušky a bieleho medu, čím vytvára harmonickú zmes vôní, ktorá poteší zmysly a povzbudí náladu.
Hlavné benefity:
-
Odstraňuje odumreté bunky a čistí pokožku do hĺbky
-
Hydratuje a zjemňuje pokožku
-
Reguluje nadmernú mastnotu
-
Zanecháva pokožku hebkú, sviežu a voňavú
-
Obsahuje biely íl s detoxikačnými účinkami
Použitie: Aplikujte 10–12 ml sprchového gélu počas sprchovania alebo kúpeľa. Rozotrite na pokožku pomocou špongie, vytvorte penu a dôkladne opláchnite vodou.
| Objem: | 300 ml |







































