Aktuálne informácie k doprave

 

Naďalej sa pre vás snažíme v období epidémie COVID-19 zabezpečiť, aby sa balíčky k vám dostali čo možno najrýchlejšou a najbezpečnejšou cestou.

 

Radi by sme vás však požiadali o dodržiavaní bezpečnostných pravidieľ pri kontakte s kuriérom, aby ste chránili seba i kuriéra.

 

1. Pokiaľ je to možné, zvoľte si online platbu kartou, alebo platbu vopred na účet. Minimalizuje sa tak kontakt s kuriérom.

 

2. Bolo by vhodné vzhľadom na momentálnu situáciu, aby ste pri preberaní balíka prišli k vozidlu kuriéra a nevyžadovali od neho doručenie priamo pred bytové dvere, do kancelárie v obchodnom centre atď. Pokiaľ sa nachádzate v nútenej karanténe, informujte o tejto skutočnosti kuriéra ešte pred samotným doručením balíka! 

 

Príjemca by mal zároveň pri preberaní rovnako ako kuriér používať ochranné pomôcky (rúško, rukavice...) a dodržiavať bezpečný odstup od kuriéra. 

 

Veríme, že i napriek prebiehajúcej epidémii, sa všetko čoskoro prinavráti do starých koľají... a hlavne... prajeme všetkým VEĽA zdravíčka, ktoré teraz potrebujeme najviac. 

 

Možnosti platby 

 

1 / Platba kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard, Diners Club)

Za objednávku zaplatíte platobnou katou. Pri vytváraní objednávky vyberte v nákupnom košíku platbu kartou online. Po dokončení objednávky príde k presmerovaniu na platobnú bránu GP Webpay, ktorá zobrazí rekapituláciu platby (suma, popis objednávky) a vyzve vás na zadanie kartových údajov. Viac info >>

 

2 / Platba v hotovosti pri prevzatí balíka - DOBIERKA

Pri platbe na dobierku platíte v hotovosti až po prevzatí balíka kuriérovi GLS.

 

3 / Platba prevodom na účet

Zdržanie 1-2 dni, tovar odosielame po prijatí platby. Pri platbe vopred na účet vám pošleme po prijatí objednávky na email podklady na realizáciu platby. Ako variabilný symbol uvádzate číslo objednávky. Objednávku odošleme až po prijatí platby. Pokiaľ  objednávku neuhradíte do siedmych pracovných dní, bude vaša objednávka stornovaná.

 

Bankové spojenie: Slovenská sporiteľňa, a. s.

 

IBAN: SK43 0900 0000 0051 6894 8324

 

Spôsob dopravy 

1 / Kuriér GLS

 

Kuriérska služba GLS doručuje balíky v pracovných dňoch medzi 8. a 17. hodinou zvyčajne do 24 hodín od expedície zásielky. V deň doručenia balíka Vás bude kuriér informovať SMS správou o približnom čase doručenia a kontaktovať telefonicky pred príchodom na adresu, ktorú uvdiete v objednávke.

 

 • dobierka (úhrada pri dodaní)  3,60 € 
 • platba kartou a prevodom       2,90 €
 • nad 49 € doprava ZADARMO
   

2 / Zásielkovňa

 

Pri objednávke si vyberte výdajné miesto Zásielkovne, ktoré máte najbližšie. Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto Vám pošleme SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť, alebo po ňu napríklad niekoho poslať – nemusíte ukazovať občiansky preukaz, stačí vedieť heslo. Zoznam výdajných miest nájdete TU.

 

 • dobierka (úhrada pri dodaní)  2,90 €
 • platba kartou a prevodom       1,90 €
 • nad 49 € doprava ZADARMO

3 / Doručenie do Českej Republiky

 

 • kuriér DPD (dobierka)            115 Kč
 • zásielkovňa (dobierka)           85 Kč 
 • nad 1300 Kč ZADARMO 

 

4 / Osobný odber Nitra

  

Pokiaľ si zadáte v objednávke ,,osobný odber", tovar si môžete vyzdvihnúť v kamennej predajni v Nitre. O pripravenosti objednávky budete informovaný emailom.

 

Objednávka bude na predajni uskladnená 7 pracovných dní. Pokiaľ nebude vyzdvihnutá v odbernej lehote, bude automicky stornovaná. O storne objednávky budete informovaný emailom.

 

Prevádzka sa nachádza v areály Polygonu /časť od mestského úradu/, v obchodnom dome Premat /novší obchodný dom v ktorom sa na prízemí nachádzajú obchody s oblečením/ na 1.poschodí.

 

 

Obchodný dom PREMAT 1.poschodie
Coboriho 1 (Polygon) 
949 01 Nitra
 
Mob.:    +421 915 747 121
E-mail:  info@tenife.sk
 

Otváracie hodiny:

pondelok- piatok od 8:30hod - do 16:30hod.

 

Platba na prevádzke je možná len v hotovosti.

 

V prípade si dohodnite iný čas vyzdvihnutia objednávky telefonicky na t.č. 0915 747 121. Dohodnúť sa môžete na čase od 8:00- do 19:00hod. V sobotu je odber možný v doobedňajších hodinách po telefonickom dohovore.  

 

NAJPOPULÁRNEJŠIE ZNAČKY

MenuX

Prevádzkovateľ webu Martin Ivančík, Veľký Lapáš 1164, Veľký Lapáš, IČO: 48271110, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím