-20 % na kozmetiku Annemarie Börlind s kódom: amb20sk

x

Aktuálne informácie k doprave

 

Naďalej sa pre vás snažíme v období epidémie COVID-19 zabezpečiť, aby sa balíčky k vám dostali čo možno najrýchlejšou a najbezpečnejšou cestou.

 

Radi by sme vás však požiadali o dodržiavaní bezpečnostných pravidieľ pri kontakte s kuriérom, aby ste chránili seba i kuriéra.

 

1. Pokiaľ je to možné, zvoľte si online platbu kartou, alebo platbu vopred na účet. Minimalizuje sa tak kontakt s kuriérom.

 

2. Bolo by vhodné vzhľadom na momentálnu situáciu, aby ste pri preberaní balíka prišli k vozidlu kuriéra a nevyžadovali od neho doručenie priamo pred bytové dvere, do kancelárie v obchodnom centre atď. Pokiaľ sa nachádzate v nútenej karanténe, informujte o tejto skutočnosti kuriéra ešte pred samotným doručením balíka! 

 

Príjemca by mal zároveň pri preberaní rovnako ako kuriér používať ochranné pomôcky (rúško, rukavice...) a dodržiavať bezpečný odstup od kuriéra. 

 

Veríme, že i napriek prebiehajúcej epidémii, sa všetko čoskoro prinavráti do starých koľají... a hlavne... prajeme všetkým VEĽA zdravíčka, ktoré teraz potrebujeme najviac. 

 

Možnosti platby 

 

1 / Platba kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard, Diners Club)

Za objednávku zaplatíte platobnou katou. Pri vytváraní objednávky vyberte v nákupnom košíku platbu kartou online. Po dokončení objednávky príde k presmerovaniu na platobnú bránu, ktorá zobrazí rekapituláciu platby (suma, popis objednávky) a vyzve vás na zadanie kartových údajov. Viac info >>

 

2 / DOBIERKA - platba pri prevzatí balíka

Pri platbe na dobierku platíte až po prevzatí balíka kuriérovi GLS.

 

3 / Online expresný bankový prevod

Po odkliknutí vašej banky budete po dokonční objednávky presmerovaný na predvyplnený formulár.

  

3 / Platba prevodom na účet

Zdržanie 1-2 dni, tovar odosielame po prijatí platby. Pri platbe vopred na účet vám pošleme po prijatí objednávky na email podklady na realizáciu platby. Ako variabilný symbol uvádzate číslo objednávky. Objednávku odošleme až po prijatí platby. Pokiaľ  objednávku neuhradíte do siedmych pracovných dní, bude vaša objednávka stornovaná.

 

Bankové spojenie: Slovenská sporiteľňa, a. s.

 

IBAN: SK43 0900 0000 0051 6894 8324

 

Spôsob dopravy 

1 / GLS Kuriér     

 

Kuriérska služba GLS doručuje balíky v pracovných dňoch medzi 8. a 17. hodinou zvyčajne do 24 hodín od expedície zásielky. V deň doručenia balíka Vás bude kuriér informovať SMS správou o približnom čase doručenia a kontaktovať telefonicky pred príchodom na adresu, ktorú uvdiete v objednávke.

 

 • dobierka (úhrada pri dodaní)  3,90 € 
 • platba kartou a prevodom       2,90 €
 • nad 59 € doprava ZADARMO
   

2 / Zásielkovňa SK   

 

Pri objednávke si vyberte výdajné miesto Zásielkovne, ktoré máte najbližšie. Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto Vám pošleme SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť, alebo po ňu napríklad niekoho poslať – nemusíte ukazovať občiansky preukaz, stačí vedieť heslo. Zoznam výdajných miest nájdete TU.

 

 • dobierka (úhrada pri dodaní)  2,90 €
 • platba kartou a prevodom       1,90 €
 • nad 59 € doprava ZADARMO

3 / Doručenie do Českej Republiky

 

 • DPD kuriér (dobierka)            115 Kč
 • zásielkovňa (dobierka)           85 Kč 
 • nad 1500 Kč ZADARMO 

 

4 / Osobný odber Nitra

  

Pokiaľ si zadáte v objednávke ,,osobný odber", tovar si môžete vyzdvihnúť v kamennej predajni v Nitre. O pripravenosti objednávky budete informovaný emailom.

 

Objednávka bude na predajni uskladnená 7 pracovných dní. Pokiaľ nebude vyzdvihnutá v odbernej lehote, bude automaticky stornovaná. O storne objednávky budete informovaný emailom.

 

Prevádzka sa nachádza v areály Polygonu /časť od mestského úradu/, v obchodnom dome Premat /novší obchodný dom v ktorom sa na prízemí nachádzajú obchody s oblečením/ na 1.poschodí.

 

 

Obchodný dom PREMAT, 1.poschodie
Coboriho 1 (Polygon) 
949 01 Nitra
 
Mob.:    +421 905 944 416
E-mail:  info@tenife.sk
 

Otváracie hodiny:

PO - PI 8:30 - 16:00

MenuX

Pre skvalitnenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním stránky TENIFE.sk súhlasíte s používaním týchto súborov. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím