Milk Shake Whipped Cream Flower Fragrance Nezmývatelná ochranná pena s vôňou kvetín 200ml
| Výrobca: | Milk Shake |
| Kód: | MKL182 |
Zažite neodolateľnú ľahkosť a hebkosť s bezoplachovou ochrannou penou Milk Shake Whipped Cream s jemnou kvetinovou vôňou. Táto vegánska šľahačková pena kombinuje luxusnú starostlivosť a ľahkú textúru, ktorá hydratuje, zjemňuje a dodáva vlasom pružnosť bez ich zaťaženia.
Obohatená o kyselinu hyalurónovú a extrakt z moringy olejovej, poskytuje vlasom intenzívnu výživu, hydratáciu a ochranu pred poškodením. Zanecháva vlasy hladké, lesklé a ľahko rozčesateľné, pričom zároveň zlepšuje ich štruktúru a prirodzený lesk.
Hlavné benefity:
-
Hydratuje a vyživuje vlasy bez zaťaženia
-
Zjemňuje a uhladzuje povrch vlasov
-
Dodáva pružnosť, lesk a hebkosť
-
Vhodná pre všetky typy vlasov vrátane kučeravých
-
Jemná kvetinová vôňa pre dlhotrvajúci pocit sviežosti
Tip kaderníka: Pre kučeravé alebo vlnité vlasy naneste malé množstvo peny, vlasy jemne postláčajte prstami a nechajte vlny prirodzene uschnúť. Pena podporí ich tvar, uhladí štruktúru a dodá pružnosť.
Použitie: Pred použitím dobre pretrepte a držte nádobu smerom nadol. Naneste malé množstvo do čistých, uterákom vysušených vlasov a jemne vmasírujte po celej dĺžke. Neoplachujte.
| Objem: | 200 ml |









































